PANDORA PUBLISHING S.R.L.
CF. RO21538313
J40/7203/06.04.2007
Str. Sfântul Constantin nr. 9, ap. 1, sector 1, Bucureşti, 30218

OP 16, Ghiseul 1, CP 010217, Bucureşti, România
Telefon +40 (21) 300 60 90
Fax: +40 (372) 25 20 20

Program: Luni - Vineri, 9.00 - 18.00

Banca: BRD-GSG filiala VICTORIA, Bucureşti
Contul IBAN lei: RO97 BRDE 445S V851 5936 4450

Ai un proiect literar, vrei să colaborezi cu noi?
Trimite-ne un sinopsis detaliat si primele 40 de pagini, pentru examinare.
Doar autorii propunerilor selectate pentru publicare vor fi contactați de editură. Pentru ca primim foarte multe manuscrise, timpul de răspuns poate dura până la 3 luni.



Adresa ta de e-mail Numar de telefon Mesaj Incarca manuscrisul tau (Format acceptat: doc, docx sau pdf)

Dacă ai o propunere de colaborare, ești blogger și vrei să scrii despre cărțile noastre, te interesează marketingul afiliat, vrei să faci o comandă specială ori ai o anumită solicitare comercială, scrie-ne aici:


Adresa ta de e-mail Numar de telefon Mesaj

Vrei să știi ce cărți vom mai lansa, când apar următoarele titluri din colecțiile tale preferate sau pur și simplu vrei să vorbim despre lectură?
Scrie-ne, ne bucurăm de orice ocazie să vorbim cu oameni pasionați de lumea cărților.


Adresa ta de e-mail Numar de telefon Mesaj

Editori:

Magdalena Mărculescu- Cojocea

Vasile Dem. Zamfirescu

Silviu Dragomir

Sales Manager: Florin Soare - florin.soare@edituratrei.ro

Sales Manager: Eliza Ştefan - eliza@edituratrei.ro

Sales Manager: Gabriel Drăgan - gabriel.dragan@edituratrei.ro

Director producție: Cristian Coban - redactia@edituratrei.ro

PR Manager: Teodora Ivan - teodora.ivan@edituratrei.ro

Director economic: Elena Luican - elena.luican@edituratrei.ro

Contabil șef: Diana Budescu - diana@edituratrei.ro

Contabilitate: Mihaela Pintilie - mihaela@edituratrei.ro

Ionela Drăghici - ionela@edituratrei.ro

Mihaela Teodorescu - mihaela.teodorescu@edituratrei.ro